CRGH2010F249R
MFR.Part #
CRGH2010F249R
JLCPCB Part #
C2145680
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS