CRGH2010F1K3
MFR.Part #
CRGH2010F1K3
JLCPCB Part #
C3981103
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS