M55342E08B20E0RTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342E08B20E0RTS
JLCPCB Part #
C4085168
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 20kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount