SG732HTTE564M
MFR.Part #
SG732HTTE564M
JLCPCB Part #
C4230644
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS