CRGH2010F1K24
MFR.Part #
CRGH2010F1K24
JLCPCB Part #
C2145963
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS