CRGH2010F19K6
MFR.Part #
CRGH2010F19K6
JLCPCB Part #
C2145606
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS