CRGH2010F18K2
MFR.Part #
CRGH2010F18K2
JLCPCB Part #
C2145491
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS