CRGH2010F158K
MFR.Part #
CRGH2010F158K
JLCPCB Part #
C5629546
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS