CRGH2010F15R4
MFR.Part #
CRGH2010F15R4
JLCPCB Part #
C2147400
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS