CRGH2010F158R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F158R
JLCPCB Part #
C4194259
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS