CRGH2010F154R
MFR.Part #
CRGH2010F154R
JLCPCB Part #
C3999988
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS