CRGH2010F133R
MFR.Part #
CRGH2010F133R
JLCPCB Part #
C4158181
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS