CRGP2010F12K
MFR.Part #
CRGP2010F12K
JLCPCB Part #
C4149861
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS