CRGH2010F11R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F11R
JLCPCB Part #
C2146220
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS