CRGH2010F107K
MFR.Part #
CRGH2010F107K
JLCPCB Part #
C4046431
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS