35205R6JT
MFR.Part #
35205R6JT
JLCPCB Part #
C2074778
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 5.6Ω Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS