H8196RDZA
MFR.Part #
H8196RDZA
JLCPCB Part #
C1407977
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS