CRGH1206J91R
MFR.Part #
CRGH1206J91R
JLCPCB Part #
C2103836
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS