CRGH1206J1R5
MFR.Part #
CRGH1206J1R5
JLCPCB Part #
C2105156
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS