SG73S2BRTTD11R5F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD11R5F
JLCPCB Part #
C5895096
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS