RU73X1J1K5LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K5LTDF
JLCPCB Part #
C4117187
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS