RA73F2A71R5BTDF
MFR.Part #
RA73F2A71R5BTDF
JLCPCB Part #
C4347490
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS