CRGH1206J430R
MFR.Part #
CRGH1206J430R
JLCPCB Part #
C4026540
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS