RP73PF1E137KBTDF
MFR.Part #
RP73PF1E137KBTDF
JLCPCB Part #
C4105043
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS