CPF0805B616KD
MFR.Part #
CPF0805B616KD
JLCPCB Part #
C4237532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 616kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS