CRGH1206J2M2
MFR.Part #
CRGH1206J2M2
JLCPCB Part #
C2102943
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS