CRGH1206J6M2
MFR.Part #
CRGH1206J6M2
JLCPCB Part #
C2103985
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS