CRGH1206J2M4
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206J2M4
JLCPCB Part #
C2102923
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS