CRGH1206J2K2
MFR.Part #
CRGH1206J2K2
JLCPCB Part #
C2104385
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS