RM12F2803CT
MFR.Part #
RM12F2803CT
JLCPCB Part #
C4015190
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS