CRGH1206J1R0
MFR.Part #
CRGH1206J1R0
JLCPCB Part #
C2104897
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS