KUIP-11D55-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUIP-11D55-24
Description
-45℃~+95℃ 10A 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 240V@AC 24V AgCdO - Power Relays ROHS