ROX2SJ12R
MFR.Part #
ROX2SJ12R
JLCPCB Part #
C1366573
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS