CRGH1206J11R
MFR.Part #
CRGH1206J11R
JLCPCB Part #
C2103304
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS