CRGH1206J11K
MFR.Part #
CRGH1206J11K
JLCPCB Part #
C2102963
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS