CRGH1206J10K
MFR.Part #
CRGH1206J10K
JLCPCB Part #
C2103322
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS