CRGH1206J910K
MFR.Part #
CRGH1206J910K
JLCPCB Part #
C2103015
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS