RP73D2B5K9BTG
MFR.Part #
RP73D2B5K9BTG
JLCPCB Part #
C4263348
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS