CRGH1206F90R9
MFR.Part #
CRGH1206F90R9
JLCPCB Part #
C2109926
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS