CRGH2512F80K6
MFR.Part #
CRGH2512F80K6
JLCPCB Part #
C1707182
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS