RK73G2BTTD2373D
MFR.Part #
RK73G2BTTD2373D
JLCPCB Part #
C6649649
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS