CRGH1206F750R
MFR.Part #
CRGH1206F750R
JLCPCB Part #
C2108418
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS