3430A3F100KTE
MFR.Part #
3430A3F100KTE
JLCPCB Part #
C20441542
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS