CRGH1206F715R
MFR.Part #
CRGH1206F715R
JLCPCB Part #
C2108183
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS