CPF0805B60R4E
MFR.Part #
CPF0805B60R4E
JLCPCB Part #
C3917550
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS