Y16258K45000T9R
MFR.Part #
Y16258K45000T9R
JLCPCB Part #
C3950449
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.45kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS