CRGH1206F649K
MFR.Part #
CRGH1206F649K
JLCPCB Part #
C2111618
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS