CRGH1206F634R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F634R
JLCPCB Part #
C4103869
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS