CRGH1206F634K
MFR.Part #
CRGH1206F634K
JLCPCB Part #
C2114428
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS