CRGH1206F63K4
MFR.Part #
CRGH1206F63K4
JLCPCB Part #
C2107689
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS